Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
 • Webové stránky se načítají rychleji
 • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
 • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

EUROBEN, s.r.o. - atraktivní partner všech chovatelů

EUROBEN, s.r.o. je zkušená obchodní firma s již téměř 20-ti letou tradicí a zkušenostmi, propagující zdravou moderní výživu zvířat a prosazující poctivou špičkovou bavorskou kvalitu krmiv. Na podporu všech aktivních a profesionálních chovatelů psů přinášíme náš vlastní atraktivní a cenově výhodný chovatelský program. Naše společnost je připravena splnit chovatelům i ta nejnáročnější přání v oblasti moderní výživy zvířat.

V popředí našeho zájmu je optimální zdraví, životní pohoda, bezproblémová reprodukce a dlouhověkost chovných zvířat a také výkonnost a vytrvalost pracovních a sportovních zvířat. Proto, nad rámec běžných obchodních aktivit, poskytujeme našim chovatelům rovněž kvalifikované veterinární dietetické poradenství.

Náš chovatelský program je určen:

 • majitelům chovatelské stanice psů / koček
 • majitelům krycích psů / kocourů
 • chovatelským klubům, spolkům, sdružením
 • kynologickým organizacím (KK, ZKO)
 • výcvikovým školám a agenturám
 • bezpečnostním složkám a agenturám
 • chovatelům hospodářských zvířat a tržních ryb
 • jiným partnerům společnosti EUROBEN, s.r.o.

Registrovaným chovatelům nabízíme:

Cenové zvýhodnění

Registrovaní chovatelé nakupují u nás a u našich vybraných velkoobchodních partnerů za zvýhodněné chovatelské ceny. Naši významní zákazníci mají navíc výhodu individuálně dohodnuté množstevní slevy. Tímto naším programem jsou pak tato profesionální krmiva cenově dostupná všem našim chovatelům. I těm, kteří chov psů neprovozují na profesionální bázi, ale jen jako hobby nebo z lásky ke psům.

Na český trh krmiv přinášíme v segmentu vyšší kvalitativní třídy velmi zajímavý a vynikající poměr kvalita : cena : užitná hodnota.

Chovatelské startovací balíčky zdarma*

„Naši“ chovatelé dostávají ke každému odchovanému štěněti, které odchází ke svému novému majiteli, atraktivní startovací chovatelský balíček zdarma*. V tomto balíčku nový majitel štěněte dostává 1 kg krmiva HAPPY DOG SUPREME YOUNG (majitel malého plemene do 10 kg získá 4 ks vzorků krmiva), které jeho štěně v době odběru právě konzumuje. Ke správnému dávkování v balíčku naleznete plastovou odměrku na krmivo. Pro základní orientaci v produktové a cenové džungli na českém trhu krmiv zde nový majitel najde i aktuální ceník krmiv HAPPY DOG s orientační maloobchodní cenou.
* Za každý startovací balíček zdarma bude účtována symbolická částka 1,- Kč.

Cenové zvýhodnění nových majitelů štěňat

Všichni noví majitelé štěňat, kteří si pořídili štěně z chovatelské stanice u nás zaregistrované, můžou u nás po celou dobu odchovu štěňat až do jejich dospělosti nakupovat za zvýhodněné chovatelské ceny. S tímto naším programem podporujeme skutečně kvalitní výživu po dobu odchovu a dospívání štěňat u nových majitelů tak, aby se naplno mohly rozvinout genetické vlohy zděděné po kvalitních rodičích a štěňata se mohla stát typickým představitelem svého plemena a v dospělosti se případně mohla aktivně zapojit do chovu.

Výhodné reklamní partnerství

I Vy se můžete stát naším reklamním partnerem! Pokud jste spokojení se špičkovou kvalitou bavorských krmiv, můžete reklamně propagovat značku HAPPY DOG. Spolupráce s námi se Vám opravdu vyplatí! Pro více informací klikněte sem.

Veterinární poradenství zdarma

„Našim“ chovatelským stanicím a významným zákazníkům poskytujeme také bezplatnou veterinární poradenskou službu . S Vašimi problémy z oblasti zdravé výživy a dietetiky psů Vám poradí a Vaše otázky zodpoví MVDr. Juraj Benčík, veterinář s vlastní chovatelskou praxí, případně spolupracující specializované veterinární pracoviště.

Chovatelské poradenství zdarma

"Našim" chovatelským stanicím, významným zákazníkům, ale i začínajícím chovatelům poskytujeme také odborné chovatelské poradenství. Jsme odborně schopní a připravení pomoci Vám s řešením Vašich problémů s chovem psů.

Kompletní sortiment originálů

Na český trh dodáváme kompletní sortiment nezávislého bavorského výrobce, včetně velmi specifického doplňkového sortimentu, který u jiných dodavatelů či dovozců málokdy najdete. V našem případě se nejedná o žádné produkty určené na trh Východní Evropy a ani o žádné „pochybné“ speciální chovatelské balení za podezřele nízké ceny. My Vám dodáme vždy poctivý bavorský ORIGINÁL v originálním balení. A vždy s českou etiketou, kterou poctivě lepíme na každý obal, pokud obal neobsahuje český text) Od nás dostanete stejný originál, jaký mají k dispozici všichni ostatní chovatelé v celé Evropě. Na nás se můžete spolehnout! My si s Vaší důvěrou nezahráváme. Kvalitní výživu Vašich psů bereme opravdu vážně!

Profesionální řadu krmiv PROFI-LINE

Pro chovatele - profesionály máme poctivá bavorská krmiva Happy Dog i v ekonomických chovatelských 20 kg baleních označených PROFI-LINE. Již samotný název této produktové řady mluví za vše! Tyto HAPPY DOG produkty jsou zhotoveny podle speciálních požadavků a potřeb profesionální chovatelské praxe a jsou určeny právě profesionálním chovatelům. Jsou vyráběna pouze v Německu, na stejných linkách jako i ostatní řady krmiv Happy Dog (SUPREME, SENSIBLE, MINI, NATUR) a Happy Cat. A zde jsou i originálně balena do 20 kg PE pytlů. Některá krmiva se plní do univerzálního pytle a liší se pak jen samolepící etiketou, podle konkrétně zabaleného krmiva. Ani v tomto případě se však nejedná o pochybnou produkci pro "východní trh", jak je to běžné u některých známých značek. I v případě krmiv řady PROFI-LINE dostáváte do rukou poctivý bavorský originál, stejný jaký mají k dispozici i chovatelé v Německu a jiných zemích "západní" Evropy. 

Privátní značku krmiv EUROBEN®

V červnu 2016 jsme rozšířili naší nabídku pro chovatele - profesionály a přinesli jsme na český trh poctivá bavorská krmiva EUROBEN v chovatelských 20 kg baleních. Již samotný název této značky krmiv mluví za vše! Jedná se o naší privátní značku krmiv, výráběnou "u Happy Dogu" exkluzivně pro Vás. Pouze pro chovatele z Čech a Slovenska. Receptury krmiv jsou připraveny podle našich požadavků a potřeb chovatelské praxe a jsou určeny právě profesionálním chovatelům. Nejedná se ale o žádnou produkci made in EU, určenou pro Střední a Východní Evropu. Naše krmiva EUROBEN jsou vyráběna přímo  Německu, na těch výrobních linkách, kde se vyrábí i krmiva Happy Dog v a zde jsou i originálně balena do 20 kg PE pytlů. Krmiva mají vlastní, nezaměnitelné a atraktivní originální obaly. Více o krmivech EUROBEN najdete zde .

Vždy čerstvá krmiva přímo od dovozce

Jsme přímým a výhradním dovozcem krmiv HAPPY DOG®, HAPPY CAT® a EUROBEN® do České republiky a na Slovensko a tak „náš“ chovatel dostává své krmivo vždy čerstvé a přímo z importního skladu, bez dalšího zbytečného meziskladování.

Rozvoz po celé ČR

Chovatelům dodáváme krmiva až do domu anebo na zadanou adresu po celém území České republiky naší vlastní dopravou v rámci rozvozové trasy anebo expresním kurýrem. Aktuální obchodní podmínky a informace od jakých částek neúčtujeme přepravné, najdete na stránkách našeho internetového obchodu - HAPPY SHOPu.

Pohodlný nákup na internetu

Naše společnost provozuje vlastní internetový obchod HAPPY SHOP na samostatných webových stránkách. V něm můžou registrovaní chovatelé, koncoví zákazníci, ale i obchodníci nakupovat v pohodlí svého domova anebo pracoviště. Každý měsíc zde pro zákazníky přinášíme zajímavé produktové a dárkové akce, které se určitě vyplatí sledovat a také využívat!

 

Vyhledávání