Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Reklamní spolupráce - S HAPPY DOG-em za úspěchem!

Vážení chovatelé a kynologové,

těší nás Váš zájem o poctivou bavorskou kvalitu a jedinečnou koncepci zdravé výživy Happy Dog.

Jestli krmíte své psy (nebo o tom uvažujete) krmivy Happy Dog a jste spokojeni s jejich kvalitou a s naším servisem, můžeme naši spolupráci rozšířit také o reklamní aktivity. Budeme rádi, když si své chovatelské nebo sportovní úspěchy nenecháte pro sebe. Uvítáme, když budete svou spokojenost šířit mezi další chovatele a kynology a budete dělat značce Happy Dog dobrou reklamu.

U nás za své nákupy získáte reklamní bonus navíc! A k tomu získáte zdarma ještě odborné veterinární a chovatelské poradenství a samozřejmě též atraktivní cenové podmínky na nákup krmiv Happy Dog. Můžete se také zařadit do galerie Happy Dog úspěšných chovatelů, kde prezentujeme spokojené chovatelské stanice a aktivní kynology, kteří své psy krmí krmivy Happy Dog.

Stačí s náma uzavřít roční reklamní smlouvu a získáte zdarma kvalitní sportovní oděvy Happy Dog. V nabídce je tréninková souprava, tréninková vesta, tričko, čepice a další reklamní předměty. Druh a množství získaných oděvů přitom záleží jenom na Vás. Vychází z objemu Vašeho odběru krmiv po dobu jednoho roku reklamní spolupráce a výši Vašeho smluvního závazku. Reklamní oděvy Vám přitom poskytneme hned na začátku naší reklamní spolupráce po podpisu reklamní smlouvy. Tak, abyste mohli úspěšně plnit naší reklamní smlouvu a značce Happy Dog dělat dobrou reklamu na výstavách, kynologických soutěžích a cvičištích.

Spolupráce s námi se Vám opravdu vyplatí!


Neváhejte a kontaktujte nás! Zaregistrujte se na stránce Registrace chovatelské stanice.
Anebo kontaktujte naše obchodní oddělení:
tel: +420 737 245 661, e-mail:  info@happydog.cz


Rádi Vám poskytneme bližší informace a pošleme seriózní návrh reklamní spolupráce.

Váš Happy Dog tým.

Vyhledávání