Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Upozornění - distribuce v prosinci

6.12.2016

Vážení zákazníci,

upozorňujeme, že v předvánočním čase Vám nemůžeme garantovat dodávku objednaného zboží do 24 hodin, na kterou jste u nás zvyklí. Vzhledem k hektickému přetížení kurýrních společností se Vaše objednávky mohou poněkud zpozdit a dodací lhůta může být podstatně delší (více než dva dny). No a v posledním předvánočním týdnu budou kurýři opět tradičně kolabovat.
Proto si objednejte krmiva pro své miláčky včas a nenechávejte to až na poslední chvíli. My v importním skladu a v Happy Shop-u fungujeme před Vánocemi normálně, i závozy naší vlastní dopravou (výluka pouze mezi svátky), ale kurýrní dopravci již tradičně nebudou stíhat.


Přerušení expedice zboží mezi svátky - Česká republika

Oznamujeme současně, že vzhledem k čerpání celofiremní dovolené bude přerušena expedice zboží ve dnech 26.12.2016 - 3.1.2017.

Poslední kusové zásilky pro rozvoz kyrýrním přepravcem budeme expedovat v pátek 23.12.2016.
Objednávky, které nám budou doručeny do pátku 23.12. nejpozději do 12:00 hod, zpracujeme téhož dne a zásilky předáme kurýrnímu přepravci ještě v pátek 23.12.2016.
Ostatní objednávky přijaté po tomto termínu, t.j. dne 23.12. po 12:00 hodině a v následujících dnech od 24.12.2016 až do 2.1.2017 budeme expedovat až dne 3.1.2017.

Děkujeme za pochopení a předem děkujeme za Vaše včasné objednávky.

Přejeme Vám hodně pohody a minimum stresů v adventním čase, no hlavně pevné zdraví celé smečce! Přejeme Vám také pohodové Vánoce a hlavně, buďte Happy!

Váš tým HAPPY DOG / HAPPY CAT / EUROBEN

----------------------------------

 

Get happy!

 

 

 

 

 

 

Buďte happy!

To je teď náš slogan.
Protože, když je Váš čtyřnohý miláček fit, zdravý a veselý, tak i Vy jste happy! A my s našimi velmi kvalitními krmivy děláme i Vašeho psa šťastným.

Udělejte tedy něco pro jeho štěstí. Dopřejte mu Happy Dog a buďte happy!

Váš Happy tým.

Vyhledávání