Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Pro naše receptury využíváme biologickou pestrost zdrojů živočišných bílkovin - ať už maso, ryby nebo drůbež.

Výsledkem je obzvláště vyvážené krmivo, bohaté na vysoce jakostní proteiny a aminokyseliny. Při každodenním podávání krmiva Happy Dog tak zcela přirozenou cestou vyloučíte jednostranný přísun bílkovin.

Psům s velmi citlivým trávením Happy Dog poskytuje ideální stravitelnost prostřednictvím krmiv Supreme, např. Africa, Canada, Neuseeland a Karibik, které mají jen lehce stravitelné zdroje proteinů.

Všestranné zdroje bílkovin
Pestrost zdrojů živočišných bílkovin

Vysoce kvalitní proteiny.

 

Základem zdravé výživy psů není pouze čerstvé maso. Pro optimální a druhu odpovídající podporu látkové výměny jsou nenahraditelné přírodní produkty, které mají zdraví prospěšné vlastnosti. Happy Dog Natural Life Concept® je kombinací takových přísad. Díky němu bude Váš pes zásoben vším, z čeho jeho organizmus celkově profituje – od pevného imunitního systému až po zdravou kůži.Střídmý obsah energie

Pes není žádný vlk! Vlk ve volné přírodě denně urazí vzdálenost až 50 km. Takže jeho potřeba energie je proto výrazně vyšší než u psa.
Proto dbáme na:

  • střídmý přísun energie  - skrze nižší obsah tuku a bílkovin
  • prevenci civilizačních nemocí, jako je obezita, kloubní potíže, atd. - skrze snížení obsahu energie
  • zaopatření, které odpovídá skutečným potřebám - jednoduše skrze dávkování

 

U středních a velkých plemen psů se potřeba bílkovin a energie ve fázi štěněte liší od potřeb ve fázi mladého psa. Aby jsme podpořili správný růst, odpovídající věku a skutečným potřebám, vyvinuli jsme naší vlastní Happy Dog 2-fázovou koncepci výživy.

Další výhody:

  • Optimální obsah vápníku a fosforu
  • Bez použití rostlinných bílkovinných náhražek (např. sója)
  • Suché krmivo z těch nejjakostnějších proteinových surovin s garancí původu
  • Smysluplná kombinace všech nezbytných mikroživin
Vyrobeno v Německu
Vyrobeno v Německu

Vyrábíme výhradně v našem rodinném podniku..

Nejlepší suroviny
Nejlepší suroviny

Používáme nejkvalitnější suroviny a přísady od domácích farmářů..

Co tělo potřebuje
Co tělo potřebuje

Garantujeme Vám tu nejlepší možnou stravitelnost (až 90%)..

Natural Life Concept®
Natural Life Concept®

Již z principu u našich receptur usilujeme o přirozenou a druhu odpovídající pestrost surovin..

Vysoce kvalitní zdroje bílkovin
Vysoce kvalitní zdroje bílkovin

Proteiny pocházejí z čerstvého masa poražených zvířat..

Bez sóji
Bez sóji

Zříkáme se používání sóje..

Přirozenost dotažená do konce
Přirozenost dotažená do konce

Odmítáme umělá barviva, aroma a konzervační látky, jakož i geneticky upravené suroviny..

Žádné pokusy na zvířatech
Žádné pokusy na zvířatech

Odmítáme pokusy na zvířatech..

Přísné kontroly kvality
Přísné kontroly kvality

Velmi přísné, nezávislé kontroly Vám garantují kvalitu na nejvyšší úrovni..

Milý příteli psů!

Naše rodina vyrábí v bavorském městě Wehringen již ve třetí generaci kvalitní krmivo pro psy. Milujeme psy a s tím je spojena naše snaha o optimální krmivo. A proto jsme vyvinuli jedinečné receptury pro zdraví a vitalitu Vašich psů.

Co je na nich zvláštní: pečlivě sladěná pestrost ryze přírodních ingrediencí. Dáváme přednost surovinám od tuzemských rolníků, a tak se můžeme osobně zaručit za bezpečný původ všech složek našeho krmiva. V našich produktech používáme jen kvalitní bílkoviny kombinované s cennými vlastnostmi bylinek a ovoce.

Happy Dog tak nabízí přesně takové krmivo, jaké Váš pes potřebuje. Pro každou velikost, pro každou potřebu a pro každý věk - od štěněte až po seniora.

Spolehněte se, že s Happy Dogem krmíte nejlepší kvalitu „Made in Germany“.

Za to Vám ručím svým jménem!

Srdečně Váš Georg Müller,
majitel a obchodní ředitel

Stejně jako u lidí, tak i u psů závisí jejich zdraví, radost ze života a dobrý stav ve velké míře na potravě, kterou denně přijímají. Pro vyváženou a zdravou výživu Vašich psů doporučujeme vysoce kvalitní suchá kompletní krmiva.

Suchá krmiva jsou zdravější, efektivnější a levnější! Nejdůležitější fakta, která mluví ve prospěch suchých krmiv:

Pestrost receptur

Jedno, zda je pes mladý či starý, štíhlý nebo zavalitý, aktivní sportovec nebo líný pohodář, obří nebo trpasličí, "všežravec nebo velmi citlivý jedlík. Suchá granulovaná krmiva nabízí velmi pestrou paletu všemožných receptur. A díky tomu se může výživa napasovat na individuální požadavky každého psa.

Péče o zuby

Suché krmivo má velký význam pro zubní péči a posilování chrupu. Chroupání křupavých granulí brání tvorbě zubního kamene a tím také zápachu z úst. Krmení převážně levnými vlhkými krmivy často s sebou přináší silný pach těla a zápach z úst.

Deklarace zdroje bílkovin

U vysoce kvalitních suchých krmiv bývá droj bílkovin deklarován jednoznačně. Jinak je tomu u masových konzerv, protože i vysoce kvalitních produktů stojí ve složení pouze "maso a vedlejší živočišné produkty".

Menší dávka krmiva – menší množství trusu

U suchých krmiv je mnohem vyšší procentuální obsah bílkovin a tuků, a proto je zapotřebí menší množství krmiva. Menší každodenní dávka krmiva a extrémně vysoká stravitelnost krmiv HAPPY DOG Supreme vede k výrazně nižšímu objemu trusu jako při krmení konzervami.

Odpad

Průměrně velký pes (cca 30 kg) spotřebuje 1 - 2 velké masové konzervy denně. Po otevření se plechovky musí čistit a odpad likvidovat, a to až 60 krát za měsíc! Ve srovnání s tím potřebujete jen jedno velké balení suchého krmiva HAPPY DOG. Tím vznikne měsíčně asi o 8 kg obalového odpadu méně než u potravy v konzervách.

Váha

Měsíčně vláčíte „pouze“ 1 x 15 kg suchého krmiva namísto cca. 75 kg konzervovaných krmiv. Hmotnost nákupu je tedy o 60 kg menší!

Cena

Propočteno na den vychází suché krmivo téměř vždy příznivěji než kompletní vlhké krmivo. Tady například průměrný pes vážící 30 kg potřebuje měsíčně pouze jedno velké balení suchého krmiva HAPPY DOG.

 

Vyhledávání