Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

pomocne tlapkyObecně prospěšná společnost Pomocné tlapky se zabývá chovem, předvýchovou a výcvikem asistenčních psů. Vycvičené psy pak předává zdarma tělesně postiženým, zejména těm, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík, nevidomým a lidem se záchvatovými onemocněními. Společnost se věnuje také výcviku vodících psů a canisterapii. Za dobu své působnosti společnost předala do užívání již na devět desítek vycvičených asistenčních psů.

Pomozte i Vy zasláním DMS!
Zašlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS POMOCNETLAPKY na tel. číslo 87777.

Cena SMS je 30 Kč. Pomocným tlapkám tak přispíváte částkou 28,50 Kč. Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.

Děkujeme!
 

          detska skupina                         detska skola                         detska trida

 

 

Rwanda je nejmenší země v Africe a je jednou z nejchudších zemí světa. Přes 60% obyvatel žije pod hranicí chudoby. U dospělých obyvatel dosahuje míra negramotnosti 35%.
HAPPY DOG daruje z každého prodaného balení krmiva Supreme Sensible Africa (již od 1 kg) částku až 1,30 € na SOS školu Hermanna Gmeinera a na SOS vzdělávací centrum v Kigali, hlavním městě Rwandy. Tím umožňujeme mladým lidem v Africe start do sebeurčujícího smysluplného života.
Díky úspěšnému prodeji krmiva Africa věnovala firma Interquell na tento projekt již přes 630.000 EUR.
africa sos

 

 

 

 

Podpořte i Vy svým nákupem krmiva Africa naši iniciativu „Budoucnost pro Afriku“!
(Z 1 balení 12,5 kg darujeme 1,30 €, ze 4 kg balení je to 0,50 € a z 1 kg balení 0,14 €.)

Německé sdružení VDH (Verband für das Deutsche Hundewesen) je hlavním zástupcem zájmů všech německých majitelů a chovatelů psů. Je první instancí ohledně spolužití člověka se psem, psích sportů a chovu psů.
My od HAPPY DOG-u úzce spolupracujeme s VDH a našimi aktivitami pravidelně podporujeme akce a výstavy psích klubů.
Našim partnerským klubům dáváme k dispozici oblečení, výstroj a výstavní materiály.
Kromě toho podporujeme a propagujeme vybrané sportovní kynology a náš mládežnický HAPPY DOG tým, aby sportovci mohli absolvovat nezbytný trénink a navštívit všechny důležité výstavy.

PRO UMWELT - Ochrana životního prostředí
Odpovědnost za lidi, zvířata a životní prostředí – na tom především záleží majiteli a generálnímu řediteli George Müllerovi. „Ochrana životního prostředí je významným obchodním cílem naší společnosti. Chceme chránit životní prostředí. Považujeme za svou povinnost zachovat jej pro budoucí generace lidí i zvířat,“ říká pan Müller.
Proto společnost provedla v posledních letech opatření:

  • Stavba fotovoltaického systému (80 kWp) pro výrobu zelené elektřiny
  • Výroba kondenzátu vratným systémem pro úsporu vody a energie
  • Výrobní procesy jsou šetrné k životnímu prostředí
  • Přepravní obaly jsou pouze kartony vyrobené z 100% recyklovaného papíru
  • Až 80% našich surovin nakupujeme v našem regionu, nezatěžujeme prostředí dálkovou dopravou

Happy Dog je zapojen do různých projektů zaměřených na udržitelnost zdrojů, jako je např. ÖKOPROFIT a Kampaň „Bilion stromů“.

Happy Dog se angažuje v průkopnickém projektu ÖKOPROFIT®. Mezinárodní projekt je zaměřen na oblastní spolupráci mezi obcemi a firmami. Cílem projektu je snížení provozních nákladů a ochrana přírodních zdrojů s důrazem na udržitelnost: ekologie, ekonomika a sociální chování.

Ekologie:

Výrobní procesy šetrné k životnímu prostředí. Minimalizace spotřeby zdrojů.


Ekonomika:

Inovativní technologie a nižší provozní náklady.


Sociální část:

Motivační program pro zaměstnance, vznik nových pracovních míst a zachování existujících. Zlepšení bezpečnosti práce a zdravotního programu zaměstnanců.

ÖKOPROFIT
ÖKOPROFIT

Cena ÖKOPROFIT byla společnosti Interquell udělena čtvrtí Ausburg.

bilion stromuProjekt „Rostliny pro planetu“ a speciální kampaň “Bilión stromů“ má za cíl vysadit ve světě miliardu stromů ročně. Idea tohoto projektu se nechala inspirovat keňským nositelem Nobelovy ceny za mír Wangari Maathai. Ten vysadil více než 30 miliónů stromů ve 12 afrických zemích v osmdesátých letech minulého století. Kampaň podporuje výsadbu původních dřevin a stromů, které jsou nejvhodnější pro místní životní prostření.

Happy Dog věnuje z jednoho balení svých produktů 5 centů na zalesňování lesů. Díky tomu byla od začátku roku 2011 podpořena výsadba již 7.500 stromů. Pomáháme tím zastavit tání ledovců a zmírnit dopad skleníkového efektu.

zooHAPPY DOG je oficiálním sponzorem ZOO v Augsburgu, a tak napomáhá vylepšovat nebo stavět nové ohrady, aby zvířata byla chována druhově odpovídajícím způsobem, byly jim poskytnuty optimální životní podmínky a optimální výživa.

Vyhledávání